- Advertisement -spot_img

TAG

vritet

Trajneri i basketbollit, Vritet në shkëmbim zjarri duke u përpjekur të grabiste kartelin e drogës

Një komunitet në Karolinën e Veriut po vajton për vdekjen e trajnerit të shkollës së mesme të basketbollit dhe një mësuesi spanjoll i cili...

Vritet MACJA E EGËR në Elbasan, reagon Shoqata e Gjuetarëve

Një mace e egër e vrarë nga punonjësit e Agjencisë Kombëtare të Zonave të Mbrojtura në Cikallesh, Tregan të Elbasanit, ka ngjallur reagimin e...

Latest news

- Advertisement -spot_img