- Advertisement -spot_img

TAG

Xhensila Sota

(Emrat) Kush janë 4 të plagosurit e ngjarjes në Elbasan

Katër të plagosur dhe një i vdekur është bilanci zyrtar i ngjarjes së rëndë me prapavijë politike që ndodhi sot në qytetin e Elbasanit. Viktima...

Ja kush është efektivja e forcave “Shqiponja”,që u plagos në ngjarjen e Elbasanit

Xhensila Sota është efektivja e policisë së “Shqiponjave” që ka mbetur e plagosur në këmbë sot pas të shtënave me armë zjarri mes disa...

Latest news

- Advertisement -spot_img