- Advertisement -spot_img

TAG

ylber Xhahysa

Arrest me burg/ Çfarë deklaroi sot në Gjykatë për vrasjen në Peqin, Leonard Bashaliu

Gjykata e Rrethit Gjyqësor në Elbasan, ka dhënë masën e sigurisë së arerstit me burg nën akuzën e vrasjes me paramendim dhe armëmbajtjes pa...

Latest news

- Advertisement -spot_img