- Advertisement -spot_img

TAG

Zaki Anwar

Tentoi t’i largohej talebanëve duke u kapur pas rrotës së avionit, ky është futbollisti 19-vjeçar që vdiq tragjikisht

Zaki Anwar është një prej viktimave të ditëve të mëparshme tek aeroporti i Kabulit, 19-vjeçari ishte futbollist i të rinjve të Afganistanit dhe po...

Latest news

- Advertisement -spot_img