- Advertisement -spot_img

TAG

zc/ministre

Vajza e Bashkim Finos emërohet zv/ministre për Europën dhe Punët e Jashtme

Vajza e Bashkim Finos, Megi Fino është emëruar ditën e sotme zv/ministre për Europën dhe Punët e Jashtme. Vendimi është marrë në mbledhjen e...

Latest news

- Advertisement -spot_img