- Advertisement -spot_img

TAG

Zenuni dhe Vjollca

Burri qan se e ka lënë vetëm/Pensionistja: Dua dëfrim, burri veç punon. Ka ardhur koha të dal me shoqërinë e të bëj...

Në emisionin “Shihemi në Gjyq” tek E Diela Shqiptare ka qenë Zenuni dhe Vjollca, një çift bashkëshortësh të cilët nuk jetojnë më bashkë dhe...

Latest news

- Advertisement -spot_img