- Advertisement -spot_img

TAG

Zinxhir

Babai “përbindësh” lidh me zinxhir djalin në kofanon e makinës

Një 54-vjeçar shqiptar u arrestua nga policia në Caserta për përdorim dhune ndaj djalit të tij 16-vjeçar. I mituri denoncoi babain se e kishte lidhur...

Gruaja i vendos një zinxhir partnerit të saj dhe filloi ta shëtiste nëpër rrugë/Gjobitet nga policia

Një grua në Kanada është gjobitur nga policia pasi ka dalë shëtitje me të dashurin e saj duke thyer masat e marra gjatë pandemisë. Shumë...

Latest news

- Advertisement -spot_img