- Advertisement -spot_img

TAG

zona e plazhit

Durrës/ Ndërron jetë papritur një 41-vjeçar në zonën e Plazhit

Një shtetas 41-vjeç me inicialet L. A., ka ndërruar jetë papritur në zonën e Plazhit në Durrës. Nga të dhënat paraprake dyshohet se 41-vjeçari...

Ndërtim pa leje në zonën e plazhit, arrestohen 2 persona

Durrës Vijojnë kontrollet nga Policia e Durrësit për konstatimin e ndërtimeve pa leje dhe zënien e hapësirës publike. Vihen në pranga dy shtetas, për veprat penale...

Latest news

- Advertisement -spot_img