- Advertisement -spot_img

TAG

zonat e kuqe

Izolohet Italia / Ja vendet që preken nga zona e kuqe

Italia do të mbetet e mbyllur deri në maj dhe nga e hëna më shumë se gjysma e vendit do të jetë në zonën...

Latest news

- Advertisement -spot_img