- Advertisement -spot_img

TAG

zonat e mbrojtura

Përveç fytyrës, ja kush janë zonat që kanë nevojë patjetër për krem mbrojtës nga dielli

Vera është afër, dhe ne mezi po presim çdo ditë. Në këtë stinë vendosim krem dielli në krahë, shpinë, qafë dhe fytyrat tona, megjithatë...

Latest news

- Advertisement -spot_img