- Advertisement -spot_img

TAG

zyrtar

Skandal/ Zyrtari shqiptar kërkon para dhe favore seksuale vajzave në zyrë për t’i punësuar pas zgjedhjeve të 25-prillit

Zv/Kryetari i FRD-së, Ilir Hodaj është zyrtari që ka ngacmuar vajzat që i ka marrë në punë për fushatë. Ngacmimet kanë ndodhur brenda zyrës së...

Ndërron jetë zyrtari i Kuvendit të Kosovës,Byrhan Buçinca

Ka ndërruar jetë koordinatori për Çështje Elektromekanike në Kuvendin e Kosovës, Byrhan Buçinca. Lajmin e ka bërë të ditur shefja e Grupit Parlamentar të LVV-së,...

Ndërron jetë nga Covid-19 zyrtari i ri i LSI

  Ditën e sotme, ka ndërruar jetë në moshë të re, një nga themeluesit e LRI, Amarildo Mekollari. Lajmin për ndarjen nga jeta të djalit nga...

Latest news

- Advertisement -spot_img