- Advertisement -spot_img

TAG

zyrtare e larte

“Martohem në fund të korrikut”, kush është zyrtarja e lartë e Bashkisë së Lushnjes që u përgjërua t’i hiqnin masën e arrestit

Njëra prej zyrtareve të Ndërmarrjes së Pasurive Publike në Bashkinë e Lushnjes, Ani Simoni, ashtu sikurse edhe kolegët dhe eprori i saj, është njohur...

Latest news

- Advertisement -spot_img