U aksidentua dje kur po kthehej nga puna, ndërron jetë 64-vjeçari (EMRI)

0

Ka ndërruar jetë një 64-vjeçar i cili u aksídentua me makinë pasditen e djeshme në aksin Lezhë-Shkodër në afërsi te fshatit Balldre. Faxweb.al mëson se Gjergj Smaci 64-vjeç ka ndërruar jetë rreth 24 orë pas ngjarjes.

Smaci nuk mundi t’ju mbijètojë plágëve të marra dhe gjeti vdèkjen në Spítalin e Traùmës në Tiranë. Ai ka qenë duke udhëtuar i vetëm me automjetin tip “Ford”, kur ka hùmbur kòntrollin dhe ka dalë nga rruga.

Në momentin e aksídentit ai po kthehej nga puna, pasi punonte tek fabrika e cimentos në Gocaj të Lezhës.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu