Vajza e ish-deputetes së PD djeg rrjetin, me fotot e nxehta

0

Ada Deda,vajza e ish deputetes demokrate Albina Deda, është një modele e cila njihet për pamjen dhe fizikun e saj, dhe jo pak herë arrin të tërheqë vëmendje. Ajo gjithashtu është aktive në rrjetet sociale, dhe herë pas here poston foto të ndryshme provokuese. Në një foto të fundit, të ndarë në llogarinë e saj në Instagram, ajo u shfaq me rroba banjo në plazh, ku dukej në një formë fizike perfekte. Ajo mori shumë pëlqime dhe komente nga ana e fansave të saj.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu