“100 vite së bashku,” Basha: Kombi shqiptar përjetë mirënjohës ndaj SHBA-ve

0

Ish-kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha ka bërë një reagim me rastin e 100-vjetorit të vendosjes së marrëdhënieve diplomatike Shqipëri-SHBA. Në një postim në llogarinë e tij në Twitter, Basha thotë se shqiptarët nuk kanë pasur kurrë miq më të mirë dhe Shqipëria nuk ka pasur asnjëherë një aleat kaq të përkushtuar.

LULZIM BASHA NË TWITTER

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu