5 civilë të vrarë dhe 13 të plagosur nga bombardimet ruse në Donetsk

0

Të paktën 5 civilë kanë humbur jetën dhe 13 janë plagosur nga bombardimet ruse në Donetsk.

Lajm u bë i ditur nga ‘The Kyiv Independent’ duke cituar guvernatorin e rajonit, Pavlo Kyrylenko, sipas mediave të huaja.

Deri më tani nuk dihen detaje nga sulmi në fjalë

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu