Aksident i 3-fishtë, plagosen dy shoferë, dërgohen në spital

0

Një aksident i 3-fishtë ka ndodhur në Tiranë, saktësisht në rrugën ‘’Muhedin Llagami’’ ku janë plagosur dy shoferë.

Tre automjete janë përplasur me njëra- tjetrën teksa janë plagosur shoferët K.K, dhe L.B.

Ndërkohë shoferi i tretë është në vendin e ngjarjes dhe nuk ka dëmtime, kurse dy të parët janë në spital nën kujdesin e mjekëve.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu