Aksident i katërfishtë te ‘Rruga e Elbasanit’, tre persona të lënduar

0

Tiranë- Aksident i katërfsihtë te ‘Rruga e Elbasanit”

Ngjarja ndodhi rreth orës 19:05, në Rrugën e Elbasanit, përballë një lokali, janë përplasur 4 automjete. Si pasojë e përplasjes janë dëmtuar tre shtetas, të cilët ndodhen në spital, nën kujdesin e mjekëve.

Grupi hetimor ndodhet në vendndgjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të aksidentit.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu