Aksident i rëndë, makina përplas të miturin 13-vjeçar. Niset me urgjencë drejt spitalit

0

Një áksident i réndë ka ndodhur në Kashar ku mjeti me drejtues F.Sh., ka áksidentuar shtetasin e mítur me iniciale A.Th., 13 vjeç, i cili është dërguar në spital, dhe ndodhet nën kujdesin e mjekëve.
Pólicia ndodhet në vendin e ngjarjes.

Njoftimi i policisë

Më datë 13.06.2020, reth orës 11:15, në Kashar, mjeti me drejtues F.Sh., ka áksidentuar shtetasin e mitur me iniciale A.Th., 13 vjeç, i cili është dërguar në spital, dhe ndodhet nën kujdesin e mjekëve.

Grupi hetimor dhe shërbimet e Policisë ndodhen në vendngjarje dhe vijon puna për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu