Aksident në rrugën Lezhë-Shkodër, plagosen bashkëshortët dhe një kroat

0

Një aksident ka ndodhur në rrugën Lezhë-Shkodër mëngjesin e sotëm. Dy motora janë përplasur ems tyre.
Për pasojë janë plagosur një çift bashkëshortësh dhe një kroat.

Të plagosurit janë dërguar në spital, ndërsa policia ndodhet në vendngjarje për të përcaktuar rrethanat e aksidentit.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu