Aksident, përplasen dy makina, ka të plagosur

0

Një aksident ka ndodhur në autostradën Fier-Levan, në fshatin e quajtur Dermenas, ku dy mjete janë përplasur më njëra-tjetrën.

Fax News raporton se nga aksidenti ka mbetur i plagosur një person i cili ndodhet në spital jashtë rrezikut për jetën.

Policia ka mbërritur në vendin e ngjarjes dhe po punon për zbardhjen e shkaqeve të aksidentit.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu