- Advertisement -spot_img

TAG

Aksident

Aksidenti në Kroaci, familjarët në panik për vajzën e zhdukur: Nuk e dimë ku është

Familjarët e një vajze e cila ishte e përfshirë në aksidentin tragjik në Kroaci ku humbën jetën 10 kosovarë, nuk po dinë asgjë për...

LAJM I FUNDIT/ Automjetet përplasen me njëra-tjetrën, dy të lënduar

Lezhë Në aksin rrugor Shengjin-Lezhë ,në afërsi të një lokali janë përfshirë në një aksident rrugor 2 mjete. Kanë marrë dëmtime të lehta 2 shtetase ,të...

Prek me fjalët e tij djali i shoferit që vdiq në aksidentin në Kroaci: Ah mar bab, kur t’kam çu tek autobusi…

Nga aksidenti tragjik mëngjesin e sotëm në Kroaci humbën jetën 10 shqiptarë të Kosovës, 9 pasagjerë që po ktheheshin nga Gjermania në Prishtinë dhe...

Tragjedia e autobusit në Kroaci, arrestohet shoferi: Më zuri gjumi

Shoferi i autobusit që shkaktoi tragjedinë në Kroaci ku humbën jetën 10 shqiptarë të Kosovës dhe mbi 40 mbetën të plagosur është arrestuar. Zëvendësi i...

Automjeti përplas rëndë biçikletën, plagoset 39-vjeçari

Një aksident i rëndë ka ndodhur mesditën e sotme në aksion rrugor Lushnje – Rrogozhinë, ku mësohet se një automjet ka përplasur një biçikletë...

Aksident i rëndë në Durrës, ndërron jetë pasagjerja , arrestohet 21-vjeçari

Një person ka humbur jetën dje në Hamallaj të Durrësit, ndërsa drejtuesi i makinës që shkaktoi aksidentin është arrestuar. Policia njofton se është arrestuar B....

Vjen reagimi i Ilir Metës për aksidentin në Kroaci: Ndaj dhimbjen e madhe me familjet e viktimave

Presidenti i Republikës Ilir Meta ka reaguar me një mesazh pas aksidentit të rëndë në Kroaci, ku humbën jetën 10 persona, teksa një autobus...

Aksidenti tragjik i autobusit kosovar, polici kroat: Është aksidenti më i rëndë që kam parë

Një autobus me të cilin po udhëtonin rreth 60 shqiptarë të Kosovës nga Frankfurti për në Prishtinë është aksidentuar në Kroaci, ku fatkeqësisht kanë...

Autobusi me targa kosovare aksidentohet rëndë në Kroaci, 10 të vdekur dhe 30 të plagosur

Një autobus me targa të Kosovës doli jashtë autostradës afër Slavonski Brod ku kanë vdekur të paktën dhjetë pasagjerë. Autobusi ishte i linjës Frankfurt-Prishtinë...

LAJM I FUNDIT/ Automjeti përplas për vdekje 85-vjeçarin

Divjakë- Një 85-vjeçar ka gjetur vdekjen pasi është përplasur nga një motor. Ngjarja e rëndë ka ndodhur sot rreth orës 18:15, në aksin rrugor...

Latest news

- Advertisement -spot_img