Àksident, plagosen tre persona

0

Një aksident automobilistik ka ndodhur në aksin rrugor Fier- Seman, në vendin e quajtur Hoxhare e Vjetër. Një mjet tip veturë është përplasur me një mjet bujqësore.

Mjeti tip veturë ka rënë në kanal i përmbysur. Në të udhëtonin tre vetë, fatmirësisht nuk ka patur viktima por vetëm të plagosur lehtë jashtë rrezikut për jetën.

Në vendin e ngjarjes kanë ardhur uniformat e policisë rrugore dhe të rendit. Ende nuk janë konfirmuar shkaqet e këtij aksidenti.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu