Aksident të Rruga e Kavajës, Porsch-i përplaset me një Caddy/ Ja shkaku

0

Në aksident janë përfshirë një makinë ‘Caddy’ dhe një foristradë ‘Porche’. Shkak për aksidentin është bërë kalimi me të kuqe në semafor, e njërit prej drejtuesve të mjeteve dhe si rezultat foristrada ka përfunduar në trotuar.

Policia ka shkuar në vendin e ngjarjes dhe po punohet për sqarimin e rrethanave të plota të aksidentit.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here