Aksidentohen dy turiste në Thumanë

0

Makina del nga rruga në Thumanë, dy turistet humbasin kontrollin dhe përplasen me barrierën anësore

Ngjarja ka ndodhur rreth orës 02:00 të mëngjesit pranë rrethrrotullimit në aksin Thumanë-Fushë Krujë, teksa dy shtetaset e huaja udhëtonin në drejtim të Tiranës, ndërsa kanë humbur kontrollin duke u përplasur me barrierën anësore dhe më pas kanë përfunduar jashtë rrugës.

Patrulla e policisë së qarkullimit ka njoftuar autoambulancën, më pas janë dërguar për ndihmë mjeksore. Mësohet se dy shtetaset janë dëmtuar lehtë.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu