Akuzohen për tenderin 2 mln euro/ Kush është “specialistja” e dytë e arrestuar në Ministrinë e Shëndetësisë bashkë me Joana Duron

0

SPAK është vënë në lëvizje ditën e sotme dhe ka prerë disa urdhër-arresti.

Bëhet me dije nga burimet për mediat se pasditen e sotme ka rënë në prangat e policisë Joana Duro me detyrë Sekretare e Përgjithshme e Ministrisë së Drejtësisë por edhe një person tjetër.

Mësohet se presoni i dytë i arrestuar është identifikuar si Laura Shteto, Specialiste te “bashkeqeverisja”.

Të dy këto personazhe akuzohet për korrupsion sa i përket një tenderi me vlerë 2 milion euro.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu