Arrestohen 5 punonjës të OSHEE-së të përfshirë në “shtëpinë e barit” (Emrat)

0

Në Bërdicë të Shkodrës mbrëmjen e djeshme policia ka zbuluar një laborator droge, ndërsa ka vënë në pranga 8 persona mes të cilëve 5 punonjës të OSHEE-së.

Sipas burimeve 2 punonjës janë arrestuar në kushtet e flagrancës, ndërsa 3 prej tyre janë shpallur në kërkim.

Emrat:

Bledar Ahmeti lexues i zonës, punonjës i OSHEE

Indrit Taraboshi, shef ekipi i OSHEE

Paulin Carri shef i teknikes, OSHEE

Agron Hoxha dhe Hektor Lami, elektricist arkëtimesh

Pas kontrollit blutë kanë sekuestruar dhe 2 mijë rrënjë cannabis sativa, gjysma prej të cilave ishin bërë gati për treg.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu