Arriti 450 milion klikime, Dhurata Dora vjen me një look të ri, por jo vetëm

0

Këngëtarja Dhurata Dora është një ndër artistet më të kërkuara të industrisë muzikore shqiptare. Së fundmi, ajo ka publikuar një foto në Instagram ku shfaqet me një look të ri.

“Jo be Lali”, shkruan këngëtarja shoqëruar me një notë muzikore, që nënkupton se këngëtarja po punon për hitin e ti, duke mos dhënë detaje të tjera.

Një ndër hitet e shumta të këngëtares kosovare, padyshim është dhe bashkëpunimi me Soolking “Zemër”, që korri shumë sukses dhe jashtë vendit.

View this post on Instagram

…Jo be lali 🎵

A post shared by Dhurata Dora (@dhuratadora) on

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu