Arta Nitaj publikon foto ‘përvëluese’ nga ishulli luksoz

0

Modelja dhe aktorja Arta Nitaj është aktive në rrjete sociale.

Udhëtime të ndryshme, përditshmërinë e saj e shumë çka tjetër ndan Arta me miqtë dhe fansat në rrjete sociale.

Modelja së fundmi ka shkuar për në pushime në Zanzibar të Tanzanisë, që njihet si një nga ishujt më luksoz.

Ajo ka shpërndarë në ‘Instagram’-in e saj foto joshëse me bikini të gjelbra dhe një stil ndryshe të flokëve.

Image
Image

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu