Babai dhe vëllai dhu*nojnë vajzën, përfundojnë në polici!

0

Një vajzë 24 vjeçare është dhunuar nga babai dhe vëllai.

Ngjarja është shënuar në Mallakastër dhe për pasojë është arrestuar babai dhe për të birin ka nisur procedim në gjendje të lirë.

Bisedat në SKY/ Kapja e Ibrahim Licit u kthye në makth, i forti i “Shkodrës”: Unë i du në v*rr, këta k***a!

Njoftimi i policisë:

Komisariati i Policisë Mallakastër referoi materialet në Prokurori ku nisi procedimi në gjendje të lirë për shtetasin I. Xh., 51 vjeç, pasi dyshohet të ketë ushtruar dhunë ndaj vajzës së tij.

Për këtë rast u procedua penalisht dhe djali i tij shtetasin A. Xh., 24 vjeç, pasi dyshohet se ka ushtruar dhunë ndaj motrës së tij.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu