Babai i djeg banesën djalit me gjithë orenditë që kishte brenda. Emri

0

Është shkrùmbuar nga flákët një banesë në lagjen “Zinxhiria” të Gjirokastrës,. Ajo i përket shtetasit Tafil Tafili.

Shtëpia është shkrùmbuar e gjitha sëbashku me orenditë shtëpiake. Paraprakisht dyshohet për zjárrvënie të qëllimshme ndërkohë forcat zjárrëfikëse dhe policia kanë mbërritur në vendngjarje.

Burime bëjnë me dije se ka dyshime që flákën ia ka vendosur babai i Tafil Tafilit ndërkohë nuk dihen ende shkaqet dhe rrethanat.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu