Banori skandalizohet nga turisti në Theth: Del nudo anës lumit!

0

Ndodh shpesh që të shohim turistë të huaj që zhvishen në plazhet e Shqipërisë tërësisht nudo, pa kurrfarë kompleksi.

Shqipëria nuk ka plazhe nudistësh, por kjo nuk do të thotë asgjë për turistët aventurierë, të cilët thjesht llogarisin veten e tyre dhe asnjë tjetër.

Mirëpo duket se ata nuk preferojnë të zhvishen vetëm në bregdet.

Një qytetar në Theth ka fotografuar turistin nudo teksa ka dalë pranë lumit.

Ai shkruan:

Prsh JOQ shihe ca ban turisti i huj ne Theth na degjenerun mor!

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu