Batutat pa mikrofon në Parlament/ Rama e kërcënon me gjyqin, Salianji: Je hajdut me çizme, po vjedh llokma të mëdha!

0

Kryeministri Edi Rama ka replikuar sot me deputetin demokrat, Ervin Salianji gjatë debatit për marrëveshjen e Portit të Durrësit.

Teksa po fliste në foltore, Rama i është drejtuar Salianjit duke i kujtuar gjyqin që përfshiu edhe ish ministrin e Brendshëm, Fatmir Xhafaj.

Rama (i drejtohet Salianjit): Ja politikanët që bëjnë politikë me dëshmitarë të sajuar dhe përballet gjykatave si tribun i lirisë

Salianji: Je ndyraq, e ke të papërmbajtshëm gëzimin se po vjedh llokmë të madhe. Je hajdut me çizme.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu