Çfarë i ndodhi? Beatrix Ramosaj shpërthen në lot në BBV

0

Beatrix Ramosaj është përlotur në shtëpinë e Big Brother VIP.

Monika dhe Iliri shfrytëzohen nga Sabiani
Kështu ka ndodhur dhe së fundmi, teksa në shtëpi është dëgjuar kënga e Alban Ramosajt “Theje”. Këngëtarja nuk i ka mbajtur dot lotët pas zërit të vëllait dhe Donaldi ka nxituar ta përqafojë.

Beatrix ishte prezente natën e dytë te Festivali i Këngës. Ajo ndoqi live performancën e Albanit dhe u takua me të dhe të ëmën.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu