Çfarë po ndodh me Beatrix? Flet për Donaldin: Nuk dua ta pengoj më!

0

Mbrëmjen e djeshme Beatrix ka biseduar me Meridianin dhe Arjolën në lidhje me situatën e saj me Donaldin.

Nuk dua ta pengoj në lojë,as në gjendjen e humorit”,tha Beatrix.

Po ku ka më mirë se ai këtu,ai ka dikë që e ka përzemër afër,te gjithë ne jemi vetëm,ai të ka ty”,tha Meridiani.

“Ti nuk e ke penalizuar asnjëherë,nëse të mundon diçka me Sarën e sqaron,nëse e keni sqaruar mbylle aty mos e zgjasni më”,i tha Arjola.

 

 

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu