“Dea është si qeni që s’leh, por të ha”/ Efi: Ka një qetësi vrastare…(VIDEO)

0

Në një intervistë të zhvilluar brenda ambienteve të shtëpisë së Big Brother në Top Albania Radio, Efi ka folur për shumë banorë. E pyetur në lidhje me Dean, ajo e përshkroi si “qenin që nuk leh, por të ha”.

“Në pjesën e lojës, mua më kishte në dorë edhe e bëri, dha 3 emra e 3 arsye”, tha më tej Efi.

Pjesë nga intervista:

Dea, shiko nuk kam asgjë të keqe për të thënë për asnjërin. Dea ka atë qetësinë vrastare, që po e shpjegonte edhe pak më parë edhe vetë, që i mban emocionet. Duket ndonjëherë që thonë “Qeni që leh nuk të ha”, në këtë rast jam unë, dhe Dea është ajo që nuk leh. Në pjesën e lojës, mua më kishte në dorë edhe e bëri, dha 3 emra e 3 arsye.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu