Dembacaj e quan Mark Frrokun djalë me fat, komentuesja: Me fat ishte dhe…

0

Ajo është kthyer në qendër të vëmendjes mediatike menjëherë pas lidhjes me ish-deputetin, Mark Frroku.

Bëhet fjalë për aktoren e humorit, Rudina Dembacaj e cila momentalisht është edhe moderatore e një emisioni.

Ajo vijon të jetë shumë aktive në mediat sociale ku së fundmi ka postruar një tjetër fotografi me Mark Frrokun.

Mark Frroku, djalë me fat!
Shkruan Dembacaj krah fotos ndërsa ka marrë një mori komentesh ngja ndjekësit e saj si pozitive edhe negative.

Me fat ishte dhe ai i pari po per nje far kohe, ishalla mos te ket dhe ky fatin e Marigos.
Kështu shkruan një prej komentuesve, që vazhdimisht i kujton Dembacajt të kaluarën e saj.

Por ka edhe persona që e vlerësojnë dhe respektojnë duke i uruar mbarësi në jetën e saj.

Hajde njerez hajde qe ne pik te megjesit gati per te thene fjalen e keqe ..2020 akoma ka njerez qe meren vetem me jeten e tjetrit….po tyren si e kan apo bosh besoj se po ta ken te zene skan kohe per komente te liga…me mire nje fjale e mire se e lig more njerez jeta e shkurter ndaj mos hargjoni me mllef e sidomos ndaj atyre qe su lidh gje me to..ti vajze jete te mbare se jeten tende po jeton jo tjerve.

 

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu