Dërgohet i pajetë në Spitalin e Prizrenit, policia nis hetimet

0

Një person është dërguar pa shenja jete në Spitalin e Prizrenit. Policia ka nisur hetimet, pasi vdekja e tij po cilësohet e dyshimtë.

Rrethanat e vdejes nuk dihen akoma dhe trupi i pajetë është dërguar në Institutin e Mjekësisë Ligjore me vendim të prokurorit.

Njoftimi i policisë:

Raportohet se në Spitalin e Prizrenit pa shenja jete është sjell viktima mashkull nga Kosova. Njësitë përkatës policore kanë dal në vendngjarje. Me vendim të prokurorit trupi i pa jetë dërgohet në IML.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu