Dimri nis ende pa dalë nëntori? Bie bora e parë në Shqipëri! ARRSH: Termometri shënon 4 °C

0

Sipas Autoritetit Rrugor Shqiptar ë Qafë Thore janë shënuar reshjet e para të borës, teksa bën me dije se temperatura shënon 4 °C.

Qarkullimi kryhet pa probleme, mjetet dhe punëtorët janë në terren, në gatishmëri për çdo situatë.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu