Donaldi merr vendimin përfundimtar në lidhjen me Beatrix

0

Donaldi ka vulosur përfundimisht lidhjen e tij me Beatrixin. ‘Nuk dua të shoh më prapa, por vetëm përpara’, tha ai, duke konfirmuar se këngëtarja është ajo që ai do.

Ai u shpreh se përpara se të lidhej me këngëtaren ishte single dhe këtë e kishte thënë edhe në sy të Semit.

“Nuk kanë qenë ditë të lehta. Ka qenë presion i madh. Nuk e prisja. E dija që gjithë kjo situatë do ishte në disfavorin tim. Nuk ndalova dhe nuk do ndaloj. Nuk dua ta gënjej veten time.

Unë e dija çmimin e asaj që do bëja. Më erdhi keq për Trixën. Edhe kur ka qenë Semi këtu unë thoja se jam single. Marrëdhënia jashtë, me mesazhe e letra nuk ka funksionuar”, tha ai.

Donaldi komentoi edhe gjithë debatin që ka shpërthyer online, i cili sipas tij krijon idenë e një tradhtie, që në fakt nuk ekziston.

“Gjërat i bëj si mendoj. Më erdhi keq për Trixën, sepse u duk sikur kjo u kap më mua në krevat, ndërkohë që unë isha i martuar. Nuk dua të shoh më prapa, por vetëm përpara. Tani dua thjesht të iki asgjë më tepër”, tha Donaldi.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu