Dua Lipa doli publikisht me të dashurin e ri, reagon ish-i i saj

0

Dua Lipa ka shkëlqyer në paraqitjen e saj në Festivalin e Kanës. Përveçse dukej mahnitëse, në krah të Duas ishte i dashuri i saj i ri, Romain Gavras.

Kjo gjë duket se nuk i ka pëlqyer ish-it të Duas, Anwar Hadid, i cili ka reaguar në Instagram. Ai ka postuar një ‘selfie’, ku ka shkruar: “Po mundohem të mos e gjej atë dhe ta vras”.

Ndjekësit e tij ia kanë atribuar reagimin të dashurit të ri të Duas, duke ngjallur kështu shkendijat e xhelozisë te Anwar. Dua dhe Anwar ishin në një lidhje për më shumë se dy vite.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu