“E bëri emisionin si shkollë nate”, Arjan Konomi komenton Anën

0

Largimi pa asnjë sqarim i Anës ka sjellë komentimin në studio nga konkurrentët dhe opinionisti Arjan Konomi.

Ai është shprehur se vajza bënte mungesa në studio dhe se nuk duhet të mos zbatohen rregullat.

“E bëri emisionin shkollë nate, hajde, ik, ka disa rregulla që duhen zbatuar”, tha opinionisti.

Kujtojmë se Ana është larguar nga emisioni pa sqaruar asgjë me produksionin.

Ky largim erdhi pas takimit me Endrin, ndërsa dyshohet se vajza ka lidhje jashtë.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu