E dhimbshme/ Po shkonte për në punë, humb jetën tragjikisht 34-vjeçarja shqiptare në Itali

0

Një áksident trágjik ka ndodhur në Itali ku një 34-vjeçare shqiptare ka humbur jetën. Mediat vendase raportojnë se víktima është Fatma Core. Ngjárja e réndë ka ndodhur në zonën e Poggio Rusco. Mësohet se 34-vjeçarja po udhëtonte me një furgon, i cili ka ka dalë nga rruga dhe është pérplasur me një pemë.

Furgoni drejtohej nga një 67-vjeçar, i cili húmbi kontrollin duke dalë nga rruga. Në vendin e ngjárjes mbërriti helikopteri, por për Fatmën ishte tepër vonë.

Miqtë dhe të afërmit kanë shprehur dhímbjen në rrjetet sociale për humbjen e 34-vjeçares.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu