E godet betonierja, vdes punëtori

0

Një aksident i rëndë në punë ka ndodhur në orët e pasdites në Tiranë.

Një punonjëso mësohet se ka ndërruar jetë pasi është goditur nga rripi I Betoniere.

Viktima është H. Ll, 54 vjeç, i cili po punonte për një kompani të prodhimit të tubacioneve.

Tiranë/Informacion paraprak

Me datë 19.06.2020, në Zallher, në një firmë të prodhimit të tubacioneve të kanalizimeve, duke punuar është dëmtuar nga rripi i betonieres, shtetasi H.Ll., 45 vjeç, i cili si pasojë e plagëve të marra ka ndërruar jetë në spital.

Grupi hetimor dhe shërbimet e Policisë ndodhen në vendngjarje dhe vijon puna për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu