E godet rrufeja, ndërron jetë në vend i riu (Emri)

0

Një djalë ka ndërruar jetë në Dropull, ne fshatin Picar, pasi është goditur nga vetëtima.

Burime bëjnë me dije se djali i identifikuar si Besmir Koko, teksa po ruante bagëtinë është goditur nga vetëtima dhe ka ndërruar jetë në moment.

Moti në Gjirokastër me shi dhe stuhi që ka zgjatur për disa minuta është shoqëruar me vetëtima, dhe për pasojë vetëtima ka goditur te riun.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu