E kërcënonte se do t’i publikonte videot e nxehta ish-partneres, arrestohet 38-vjeçari

0

Ish-partneri i kërkoi me ngulm, disa para për të mos publikuar videot e nxehta në mediat sociale të bëra vitin e kaluar . Një 38-vjeçar rumun u arrestua mbrëmjen e djeshme nga karabinierët e Raffadali dhe kompanisë Agrigento. Akuzat janë: zhvatje dhe hakmarrje pornografike.

Ishte ish-partnerja ajo që iu drejtua personelit ushtarak: një amvise rumune 43-vjeçare. Gruaja ishte e dëshpëruar për shkak të atyre kërkesave të vazhdueshme. Karabinierët ngritën një kurth dhe arrestuan 38-vjeçarin në kohën kur sapo i kishte marrë 70 euro ish-partneres së tij. Tashmë në fillim të muajit të kaluar, karabinierët e Raffadali dhe Agrigento kishin arrestuar gjithashtu një 36-vjeçar tunizian i cili kërkoi para për të mos publikuar video në internet erotike të bëra me një shtatëdhjetë vjeçare nga Raffadali. lasiciliaweb

Infowebtv

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here