E la burri pasi u paralizua, ajo bën atë që nuk ia priste mendja

0

Një 37-vjeçare ka rrëfyer historinë e saj të vështirë, pasi kur ishtë në spital dhe u paralizua, i shoqi i kërkoi të divorcoheshin edhe pse kishin 14 vjet martesë.

Riona Kelly, nga Anglia, tha se ky ishte momenti më i vështirë në jetën e saj, por pavarësisht kësaj ajo e gjeti forcën të ecte përpara.

Pasi kërkoi në Facebook për një trajner që ta ndihmonte të ushtrohej, ajo kontaktoi Keith Mason.

Seancat trajnuese rezultuan të sukseshme, dhe pas 6 muajsh ajo ishte në gjendje të ngrihej sërish me ndihmën e patericave dhe të lëvizte rreth shtëpisë së saj.

Por historia dukej se mori rrjedhë tjetër, pasi ajo ra në dashuri me trajnerin 35-vjeçar, dhe që prej gati një viti jetojnë bashkë, përfshirë fëmijët nga të dy palët.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu