Ekskluzive/ Spitali i Traumës plotë me familjarët e të plagosurve nga atentati në “Don Bosko”

0

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në lokalin Murati në pronësi të Fatjon Muratit ku është qëlluar me breshëri kallashnikovi drejt një tavoline ku kanë qenë tre persona.

Nga të shtënat ka mbetur e vrarë qytetarja 60-vjeçare Mimoza Paja e cila ishte banakire e lokalit.

Të plagosurit janë Shehat Murati 56 vjeç, Astrit Mema 42 vjeç, Emanuel Cala 47 vjeç, Ermir Bejuku 45 vjeç, Genc Shohalli 54 vjeç dhe Reja Paja 10 vjeçe e cila është plagosur nga ciflat e xhamit që janë thyer nga plumbat.

Infoweb/Media – ka siguruar pamje nga Spitali i Traumës, ku siç shihet është i mbushur nga familjarët e të plagosurve nga atentati në “Don Bosko”.

Pamje nga Spitali i Traumës:

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu