Elbasan/ Prangoset burri që rrahu gruan e tij

0

Vendoset në pranga burri që rrahu gruan e tij në Elbasan.

B. T., 58 vjeç, u arrestua në flagrancë pasi ka dhunuar fizikisht dhe psikologjikisht bashkëshorten.

DVP Elbasan

Vihet në pranga 1 shtetas, për veprën penale “Dhuna në familje”.

Specialistët për Hetimin e Krimeve në Komisariatin e Policisë Elbasan arrestuan në flagrancë shtetasin B. T., 58 vjeç, banues në Elbasan, pasi për motive të dobëta, ka dhunuar fizikisht dhe psikologjikisht bashkëshorten e tij.

Materialet i kaluan Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Elbasan, për veprime të mëtejshme.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu