Emocionuese! Dj Dagz i propozon për martesë Einxhel Shkirës në ‘babyshower-in’ e bebes së tyre!

0

Ditën e sotme Einxhel, si një traditë tashmë për çdo vajzë që është në pritje të një fëmije, ka organizuar një ‘babyshower’ me mikeshat e saj. Por duket se kjo festë nuk do të kujtohet vetëm për këtë, pasi Dj Dagz më në fund mori hapin që të gjithë mezi po e prisnim dhe vetëm pak më parë i ka propozuar Einxhelit për martesë. Këtë na e ka treguar vetë Einxhel me një video të postuar në Instagram.

Ditën e djeshme Einxhel ka festuar ditëlindjen e saj dhe mbush 33 vjeçe. Ndër shumë urime që moderatorja ka marrë dihet se më i veçanti ishte nga partneri i saj i zemrës Dj Dagz. Dagz ka postuar disa foto me Einxhel nga ashensori, ku Einxhel mban një tortë në dorë dhe shkruan.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu